M-POCZTA


Idź do treści

VI edycja

V I EDYCJA AKCJI „MARZYCIELSKA POCZTA”

03-01-2017r.
Jeśli zadamy naszym gimnazjalistom pytanie, czy warto jest pomagać innym? Z pewnością usłyszmy odpowiedź „TAK”. Potwierdzeniem tego stwierdzenia jest włączenie się uczniów „Trzynastki” do akcji „Marzycielska Poczta”, która po raz szósty zagościła w murach naszej szkoły. Od wielu lat staramy się wesprzeć dzieci, które ze względu na stan zdrowia toczą niełatwe życie. W tym roku postanowiliśmy przygotować korespondencję dla Natalii Sidło i Maćka Oświecińskiego, by uprzyjemnić im czas Świąt Bożego Narodzenia.
Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji uczniowie przygotowali 159 listów i kartek świątecznych.

Agnieszka Michałowska
Izabela Kraszewska-Szmidt

 10-11-2016r.

Uwaga uczniowie!


Każdy z nas chce, aby Święta Bożego Narodzenia były niezapomniane, dlatego chcemy zaprosić Was do wspólnego przedsięwzięcia, jakim jest „Marzycielska Poczta”. Pomóżmy nieuleczalnie chorym rówieśnikom –Natalii Sidło oraz Maciejowi Oświęcimskiemu. Dla Was to napisanie zaledwie kilku ciepłych słów lub wykonanie kartki, a dla naszych podopiecznych to WIELKIE SZCZĘŚCIE, szczególnie w tym magicznym czasie. Dzięki Wam może pojawić się uśmiech na ich twarzach i poczucie, że ktoś o nich pamięta.
Zasady udziału w akcji są bardzo proste - piszemy listy lub wykonujemy samodzielnie kartki do ww. nastolatków. Liczy się pomysł, inwencja, a przede wszystkim chęć udowodnienia, że pomagając innym – pomagamy sobie.

Na Wasze listy i kartki czekamy do 16 grudnia 2016r. w bibliotece szkolnej lub w sali 206.
Wasza „poczta” może być związana z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.


Agnieszka Michałowska
Izabela Kraszewska-Szmidt
Powrót do treści | Wróć do menu głównego